Další svatba v klubu

Publikováno: Autor: Administrator
P9160299

THP9160299Série letošních svateb pokračuje, a tak se do třetice v pátek 16.9. na zámku Loučeň oženil další člen našeho spolku. Obřad proběhl pod širým nebem v krásných zámeckých zahradách a počasí velmi přálo. Nevěstě to moc slušelo. Obřadu se zúčastnili také tři uniformovaní členové s praporem, jeden člen jako svěděk ženicha a jeden jako řidič svatebního vozu Peugeot 302. Mezi hosty byl také válečný veterán mjr. Rostislav Kubišta.

THsvatbaSérie letošních svateb pokračuje, a tak se do třetice v pátek 16.9. na zámku Loučeň oženil další člen našeho spolku. Obřad proběhl pod širým nebem v krásných zámeckých zahradách a počasí velmi přálo. Nevěstě to moc slušelo. Obřadu se zúčastnili také tři uniformovaní členové s praporem, jeden člen jako svěděk ženicha a jeden jako řidič svatebního vozu Peugeot 302. Mezi hosty byl také válečný veterán mjr. Rostislav Kubišta. Svatební hostina proběhla taktéž v areálu zámku. Páteční termíny svateb bývají trochu problematické a tak alespoň večer dorazil zbytek klubu s partnerkami. Jídla a pití byl dostatek a zábava výborná. Ještě jednou jménem Roty Nazdar blahopřejeme novomanželům.

 

THP9160299 THP9160301 THP9160302

 

Text: Dušan Klavík

{backbutton}