Dětský den v Lešanech – ukončení sezóny 2012

Publikováno: Autor: Administrator
detskyden 013

Thdetskyden 013Několik členů našeho sdružení se zúčastnilo dětského dne, konajícího se 29.9.2012 v areálu VTM Lešany. Dětský den proběhl formou soutěže, v areálu VTM byla rozmístěna stanoviště, na kterých děti plnily různé úkoly. Naše družstvo zajišťovalo chod vzduchovkové střelnice, kterou dle pečlivě vedených záznamů, prošlo 200 dětí. Na dalších stanovištích se například házelo granátem na cíl, byl rozebírán samopal vz.58 na čas, nebo byla zdolávána opičí dráha…

Několik členů našeho sdružení se zúčastnilo dětského dne, konajícího se 29.9.2012 v areálu VTM Lešany. Dětský den proběhl formou soutěže, v areálu VTM byla rozmístěna stanoviště, na kterých děti plnily různé úkoly. Naše družstvo zajišťovalo chod vzduchovkové střelnice, kterou dle pečlivě vedených záznamů, prošlo 200 dětí. Na dalších stanovištích se například házelo granátem na cíl, byl rozebírán samopal vz.58 na čas, nebo byla zdolávána opičí dráha.  Úkoly byly bodované a dle celkového počtu dosažených bodů si na konci mohli soutěžící vyzvednout ceny, propagačními předměty počínaje, přes knihy, až po svezení v technice VHÚ.  Jako doprovodný program proběhla ukázka stejnokrojů Čs. armády v podání kolegů z KPVH Československo a fingovaná přestřelka mezi „teroristou“ a hlídkou AČR.

Thdetskyden 007 Thdetskyden 002 Thdetskyden 013 Thdetskyden 010

 

Text a foto: Jiří „Stýblo“ Vošoust

 

{backbutton}